Elupuu Apartments

Elupuu Apartments majutus vastab headele standarditele, asukoht on suurepärane ja hinnad madalad. Hinnad on väga paindlikud, sõltudes peatumiselt pikkusest ja etteteatamise ajast, ehk broneeringust.


Kõigile korteritel on eraldi vannituba, ja korteris on ruumi 36-50m2.Elupuu Apartments on spetsiaalselt ehitatud nii lühiajaliseks kui ka pikemaks peatumiseks. Elupuu Apartmentsis on kõik toad varustatud radiaatori, mikrolaine ahju, veekannu, ja palju muu vajalikuga.Kaks suuremat korterit on varustatud ka oma kööginurgaga. Samuti on olemas pesuruum koos pesumasinaga. Me pakume traadita internetti kõigis korterites.


Hommikusöök ei ole hinna sees, aga seda on võimalik tellida vastavalt maitsele ja soovile. Samuti on võimalik tellida õhtuseid grilltoite.


Retseptsiooni lahtiolek on varieeruv. Võtme tagastamine toimub kokkuleppel, mis tuleks eelnevalt kooskõlastada meie administraatoriga. Broneerimise kinnituseks tuleks teha ettemaks 10% ulatuses, ja ülejäänud summa kohalejõudes, et vältida arusaamatusi klientidega.

Ruumide koristamine ja voodipesude vahetus, kaasaarvatud käterättide vahetus toimub korra nädalas. Vajadusel tihedam koristamine, ja ka sellisel juhul on käterätide ja linade vahetus hinna sees.


Meie korterid vastavad väga korralikule hotellile, kuid on taskukohaste hindadega. Meie korterid on korralikus suuruses 36-50m2. Neis on vannituba, wc, telekas ja mini baar/ külmkapp. Korterites on ka köök ja kamin. Tasuta traadita internet.
Elupuu Apartmentsis on ka terrass kus saate nautida tassikest kohvi hommikul või grillida õhtu päikesepaistel.